/Files/images/2020- трансляція.png

Всеукраїнська школа онлайн(https://lms.e-school.net.ua)— це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти.

Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

15 вересня 2022 року громадська спілка Освіторія за підтримки МОН, Міністерство цифрової трансформації України, UNICEF Ukraine та у співпраці з Український інститут розвитку освіти доповнює й оновлює навчальний контент Всеукраїнська школа онлайн – державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів.

До кінця 2022 року на платформу будуть додані уроки, тести та матеріали для самопідготовки з 18 дисциплін для учнів 5-11 класів.

Долучитися до навчання на платформі можна за посиланням — https://lms.e-school.net.ua/.

Докладніше: bit.ly/3qDBkQu

Кiлькiсть переглядiв: 645