Кожен тут знайде себе і буде успішним: учень розкриє свої можливості, учитель реалізує свій творчий потенціал, батьки відчують себе потрібними.

Життя сучасної людини важко уявити без школи: без гомінкого дитячого товариства, невгамовних дзвінків, безлічі підручників та багато інших речей, що творять шкільний світ.

Є у нього своя творча душа, часткою якої ти стаєш. І навіть через багато-багато років, кілометрів і життів ніколи не забудеш тієї єдиної казки дитинства та юності, якою стала для тебе школа.

Педагогічний колектив закладу освіти вважає: які б реформи в освіті не відбувалися, - основний фактор полягає в тому, щоб учень отримував радість від спілкування з учителями й ровесниками, відчував себе вільним і відкритим для оточення, знав свої громадянські права й обов'язки і мав можливість застосовувати їх на практиці.

ХЗОШ № 44

Заклад освіти береже свої традиції, не зупиняється на досягнутому, впевнено йде вперед шляхом реформ і інновацій.

ХГ № 44 працює з 1964 року, має славні традиції, які зберігаються по теперішній час. В школі навчається 530 учнів, серед яких є переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, учасники МАН, переможці спортивних змагань і музичних конкурсів різних рівнів.

Заклад освіти пишається талантами та досягненнями своїх вихованців.

У закладі освіти працюють методичні об’єднання та творчі групи вчителів – предметників, «Школа молодого вчителя», активно впроваджуються інтерактивні технології в освітній процес. Особлива увага приділяється груповій та проектній діяльності учнів, розвитку творчих здібностей дітей.

У 2004 році в закладі освіти відкрито музей «Історії школи» на базі раніше існуючих музеїв «Герої та подвиги», «Історії Польщі», «Музей хлібу».