Ми раді, що Ви завітали до нас!

Сподiваємось, що Вам буде цiкаво познайомитися з життям нашого закладу освіти ми станемо друзями, i Ви будете нашими постiйними відвідувачами.

Гімназія - це мрії, надії, сподівання не лише дітей, а й батьків. Саме їх найбільше цікавить і тривожить, яким буде той перший крок у здобутті знань.

Сучасні батьки, опікуючись майбутнім своєї дитини, хочуть не просто відвести її до найближчого закладу освіти, а шукають такий, в якому є всі умови для подальшого навчання і виховання, всебічного розвитку особистості; педагогічний колектив якого готовий виправдати їхні сподівання; зустрічатиме учнів з теплом, любов’ю, зацікавить різноманітними формами навчання, використовуючи сучасні інноваційні технології.

Саме таким є комунальний заклад "Харківська гімназія №44 Харківської міської ради", де зустрічають із відкритим серцем і доброю душею.

Заклад дарує нам перші знання,

Теореми, вправи та завдання.

Та найважче завдання яке у нас є -

Це знайти шлях у майбутнє своє.

/Files/images/рука.gif

Наша поштова адреса: