«Знання правил дорожнього руху - запорука безпеки на дорозі»

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 13 по 19 листопада 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, було проведено:

· Єдиний урок «Безпека на дорозі - безпека життя» (1-11 класи);

· бесіда «Ти – пасажир» (1- А, 1-Б,1-В класи);

· бесіда «Поради мудрого Світлофорчика» (2-А, 2-Б класи);

· вікторина «Червоний, жовтий, зелений» (3-А,3-Б,3-В класи);

· вікторина «Дорожні знаки» (4-5 класи);

· інтелектуальна гра «Абетка вулиць і доріг» (6-7 класи);

· усний журнал «Дорога, її елементи та правила поведінки на ній» (8-9 класи);

· інтелектуальна гра «Дорога і ми. Обговорення різних ситуацій на дорозі» (10-11 класи).

Усі проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

/Files/images/светофор2017.jpg

/Files/images/светик.jpg