Екскурсія до аеропорту «Харків»

Учні 2-Б класу (класний керівник Андрейченко Т.О.) відвідали екскурсію до Міжнародного аеропорту «Харків», побачили як функціонує аеропорт, подорожує багаж пасажирів від стійки реєстрації в багажний відсік, як обслуговують літаки в очікуванні пасажирів. Відвідали новий термінал А, VIP-термінала, перон аеропорту, де поблизу побачили зліт літака.

Під час екскурсії малечі розповіли про історію та роботу підприємства. Дізналися маленькі відвідувачі і про те, з якими міжнародними авіакомпаніями співпрацює аеропорт, здійснюючи перевезення українських громадян у різні країни світу.

Протягом заходу учні відвідали зону реєстрації на міжнародні рейси, неодноразово пройшли контроль на авіаційну безпеку, зону паспортного, митного, ветеринарного та фітосанітарного контролю, зал міжнародних вилітів, приміщення технічного персоналу, перон, ангар, де проходять технічне обслуговування та ремонт літаки і навчаються пілоти, сфотографувалися з малою авіацією.

Галерея "Екскурсія до аеропорту «Харків» (20.11.2017)"