Ті чорні дні голодомору, мов рана, що не заживає. Вони крізь час тривожать душу, і спокою Вона не має....

У школі пройшли жалобні заходи до Дня пам`яті жертв Голодомору, з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

На уроках історії та виховних годинах вчителі провели уроки - пам`яті "Україна пам`ятає...", було проведено загальношкільний “Урок-реквієм” на тему: “Голодомор 1932-1933 років Україна пам’ятає”, на якому увазі учнів було запропоновано перегляд документальних відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.

В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.

У шкільній бібліотеці діяла виставка літератури "Жнива скорботи".

У школі пройшла акція "Запали свічку пам`яті" та було вшановано пам`ять загиблих хвилиною мовчання.

Цієї миті кожен школяр замислився про той непереборний жах, про нестерпний біль втрати рідних.

Серця учнів та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933роки .

/Files/images/голод.jpg /Files/images/голодо.jpg /Files/images/голодом.jpg