Акція "Привітай воїна зі святом"

6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які, ризикуючи собою, стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя.

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків (посадженого дерева, допомоги ближньому), призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті.

Залучення учнів до практичної діяльності має стати для них практично першим знайомством із елементами громадянського суспільства, а перші позитивні результати переконають їх у тому, що навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини.

Напередодні свята учні школи включились в акцію «Серцем і душею з тобою, український воїне», виготовили вітальні листівки, зібрали посилки-подарунки, солодощі.

/Files/images/Подарок.jpg /Files/images/Подарунок.jpg