Акція " 16 днів проти насильства "

27 листопада 2017 року у школі стартувала щорічна акція "16 днів проти насилля".

Основні завдання акції "16 днів проти насильства":

- привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї

- активізувати партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні;сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.

Проведення відповідних заходів направлено на привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Педагогічним колективом та психологом Георгієвською Г.А. була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу, на збільшення знань про всі форми насилля.

Міжнародна акція "16 днів проти насилля" розпочалась з створення інформаційного інтерактивного стенду "Захисти життя – зупини насильство!"

До уваги читачів була представлена тематична книжкова виставка "Ми проти насилля", було розповсюджено буклети "Дитинство проти насильства".

Учні нашої школи залюбки приєдналися до участі в Міжнародній акції "16 днів проти насилля". Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків, психологічних тренінгів.

Відбулась зустріч з працівниками поліції, на якій проводилася лекція з елементами бесіди "На захисті дитини від насильства стоїть закон."

/Files/images/насилие.jpg /Files/images/Насилля.jpg

/Files/images/Дни.jpg