УЧИТЕЛЬ – ЦЕ НАША СОВІСТЬ. ЗРАЗОК В ЖИТТІ ЄДИНИЙ. БЕЗ НЬОГО ЖИТТЄВА ПОВІСТЬ НЕ ПИШЕТЬСЯ У ЛЮДИНИ.

Школа – це велика країна, де не тільки здобувають знання, але і вчаться перемагати, творити, розкривати свої таланти і здібності.

Гордістю нашої школи є педагоги, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті – виховання підростаючого покоління, яке у ХХІ столітті буде творити історію нашої країни.

Ці слова в повній мірі стосуються не тільки педагогів, які зараз працюють у школі, а й тих ветеранів педагогічної праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому.

1 грудня відзначила 85- річний ювілей ветеран педагогічної праці, учасник бойових дій, вчитель німецької мови – Шаркевич Кіра Олександрівна, яка віддала 44 школі більше 45 років.

Вчительська доля Кіри Олександрівни така велична і скромна, така талановита і проста, така вимоглива і добра.

Низько вклоняємось Вам за неоціненний внесок у розвиток освіти, за Ваш учительський подвиг, що назавжди залишиться в пам’яті ваших учнів і колег, які продовжують втілювати в життя ваші надбання, досвід, нереалізовані задуми по вихованню дітей. Привітали Кіру Олександрівну випускники школи, колеги.

Дякуємо вам за те, що передали нам свій досвід, знання, за вашу педагогічну майстерність. Пам`ятайте, ми завжди чекаємо вас у нашій школі.

/Files/images/Юбилей Ш.jpg