14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В цей день у школі відбувся виховний захід – вечір-пам`яті «Вони першими кинулись у бій. Відлуння Чорнобиля».

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС в школі було проведено ряд заходів:

1. Організовано тематичну виставку літератури, фотоматеріалів (10-14 грудня).

2. Проведено виховні заходи класними керівниками: виховну годину «Чорнобиль – це наше спільне горе»;

Учні школи хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто помер від великої дози опромінення, рятуючи світ від радіаційної чуми.

14 грудня – день пам’яті, який давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної електростанції.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії.

/Files/images/зустріч.JPG