Калейдоскоп зимових свят

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули, тому закінчення семестру у школі завжди відбувається весело, урочисто і святково.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий Рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка. Чекали і дочекались…

Створення святкового настрою напередодні новорічних свят справа не тільки сімейна, але й суспільна. У школі, до початку зимових канікул, дітям приємно і радісно відчувати наближення свята, особливо, якщо заняття будуть проводитися в святково прикрашенному класі. Тому на засіданні Шкільного Парламенту було вирішено провести конкурс «Прикрась клас до Нового року». Майже всі класи долучилися до цього конкурсу. Багато прикрас учні виготовили власноруч. Це паперові балеринки, ялинки, витинанки сніжинок, півники, олені, чобітки, сніговичок із пластикових стаканчиків, олені на вікнах, снігурі на гілочках. Кожний клас став неповторний, яскравий і дивовижний.

· Напередодні канікул, 26- 28 грудня у нашій школі відбулися дитячі новорічні ранки для учнів 1-4 класів.

Чудовий новорічний зал, красуня – ялинка, оформлена в стилі наступаючого нового року – року земляної собаки, золотисто-червоного кольору, запальна музика та гарний передноворічний настрій створюють святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.

· До учнів початкової школи завітали гості: Бобейко А.Є., депутат Харківської міської ради.

Директор школи Івахненко Л.В., з гостями привітали дітей з наступаючим Новим роком та вручили солодкі подарунки від Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича.

У школі організовано:

Конкурс моди «Новорічний костюм від «кутюр».

Конкурс Новорічних та Різдвяних стіннівок «Новий рік іде землею» (5-11 класи).

Конкурс Новорічних іграшок «Прикрасимо ялинку разом» (5-11 класи).

Відвідування лялькового театру та перегляд вистави «Снігова королева».

Новорічні ранки та дискотеки пройшли весело та цікаво. Учні з задоволенням співали, танцювали та грали.

Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть Новий 2018 рік.

Вітаємо всіх з Новим 2018 роком! Хай цей рік принесе у ваші домівки мир, злагоду та достаток!

Галерея "Калейдоскоп зимових свят (25.12-29.12. 2017)"