Громадське обговорення проектів Міністерства освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект Концепції розвитку педагогічної освіти.

Проект Концепції розроблено з метою формування бази підготовки педагогічних працівників нової генерації, забезпечення умов для становлення і розвитку сучасних альтернативних моделей професійного та особистісного розвитку педагогів, які стануть ключовою умовою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа".

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект професійного стандарту на професію «Вчитель початкової школи».

Зазначений проект професійного стандарту розроблено на виконання статті 51 Закону України «Про освіту» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 1077-р «Про затвердження плану заходів із впровадження Національної рамки кваліфікацій на 2016-2020 роки» з метою розвитку національної системи кваліфікацій.