Повернутися до звичайного режиму

Нам берегти Україну, Соборну і єдину, і нам твою історію творить!

22 січня Україна відзначила чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії УНР, унормовував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка.»

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

- урочиста лінійка «22 січня – День Соборності України»;

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності»;

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”;

-конкурс малюнків «Соборна Україна– це значить, що наша Держава – єдина!», «Історія України і державотворення»;

-учнівська конференція «Соборність України: від ідеї до сьогодення»;

-творчий конкурс «Соборність в душах, єдність у серцях, а сила в знаннях!».

Цьогорічне державне свято День Соборності та Свободи України наша школа відзначила урочисто та патріотично. Школярі, щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки, дівчатка – в українських віночках. Важливість цього державного свята підкреслювали синьо-жовті стрічки на одязі. Діти намалювали яскраві газети, приурочені до свята.

Учні переглянули відеофільм, в якому показані сторінки історичного минулого України, як відбувався цей важливий момент – День злуки – об’єднання Української Народної республіки та Західноукраїнської республіки в одну державу. В коридорах школи учні, взявшись за руки, створили нерозривний символічний ланцюг єдності, співаючи при цьому Гімн України.

Бібліотекар школи Павлова І.В. підготувала тематичну виставку літератури.

Цей день, 22 січня, школярі запам’ятають як день важливого державного свята.

Галерея "Нам берегти Україну, Соборну і єдину, і нам твою історію творить! (22.01.2018)"