100-РІЧЧЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ

Сто років тому близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків. Бій на залізничній станції «Крути» тривав понад п'ять годин. Затримка просування армії Муравйова дала можливість укласти Берестейський мирний договір, що означав міжнародне визнання української незалежності.

У пам'ять про історичний момент протистояння українських курсантів і студентів більшовицькій навалі 1918 року в школі проведені заходи:

- виховні години: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»

- бесіди за круглим столом зі старшокласниками: «Бій під Крутами».

- організовано роботу лекторської групи: "Крути – символ національної честі і військової доблесті". Лідери Шкільного Парламенту школи підготували інформаційну довідку, з якою виступили на виховних годинах в класах школи, розповідаючи учням про той страшний кривавий бій під Крутами.

Мета заходів :

· формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого;

· формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків;

· формування інтересу до літератури про бій під Крутами.

Загиблих у бою під Крутами учні вшанували хвилиною мовчання.