ВІДЧУТТЯ ЩАСТЯ І РОМАНТИКИ

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.

У школі в цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта. Всі бажаючі могли вкидати у святкову скриньку «валентинки» для своїх друзів і вчителів, а поштальйони доставляли ці послання до адресатів.

Для бажаючих зробити листівки своїми руками, в школі відбувся майстер-клас по виготовленню валентинок, який підготували та провели учні старших класів.

В школі панувала атмосфера любові, на це надихала музика та святковий настрій всього колективу школи під час перегляду музичних інсценованих казок.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.