Минають дні, ідуть роки, життя листки перегортає, а біль Афгану навіки в душах людських не замовкає…

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

Цьогоріч виповнюється 29 років із Дня виводу військ із Афганістану.

Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули Україну. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали наші громадяни, несучи народам миротворчу місію. Угорщина, країни близького і далекого сходу, Африканського континенту, Куба, Чехословаччина, Югославія, Ліван, Ірак і найболючіша наша рана – Афганістан, війна в якому розтягнулася на довгі майже десять років.

15 лютого у стінах нашої школи відбулися виховні години, уроки мужності та відеолекторії з метою віддання данини пам’яті загиблим та вираження глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Адже виявлені стійкість і мужність українців – кращий приклад служіння Батьківщині.

У день виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя. Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

Українські воїни завжди виконували складні завдання у понад двох десятках країн планети. І сьогодні браття –“афганці“ виявляють мужність, героїзм і звитягу на території охопленою необ’явленою війною, захищаючи нашу землю і цілісність нашої держави.

Тож, прийміть найщиріші вітання на честь 29-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану.

Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх ваших планів і задумів. Ви – взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Ми завжди будемо пам’ятати про Афганську війну.

Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.

/Files/images/44-Афганистан.jpg /Files/images/44-Афган.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 50