Повернутися до звичайного режиму

З 03 ПО 07 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ ПРИЗУПИНЕНО ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС.

Шановні учні та батьки! З 03.03.2018 року по11.03 2018 року (включно) освітній процес у школі призупинено у зв'язку з тим, що в Україні запроваджено Національний план дій для економії енергоресурсів через брак газу.

У цей період освітній процес проводитиметься дистанційно.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!