Як весні раділа кожна людська хата. До людей зближались Великодні свята.

Із – поміж усіх великих і радісних свят, яких найбільше чекають діти, – це Великдень.

Великдень вважається величним і світлим святом, як у православних, так і у католиків. З його святкуванням пов’язано багато традицій, але ті, які не змінюються з року в рік і вважаються найголовнішими – це фарбувати яйця на Великдень, пекти паски і святково прикрашати будинки.

Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, школярі готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, малюнки на великодню тематику. Учні прикрасили школу пасхальними атрибутами. У шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку «Великодні мотиви», яка дає можливість учням ознайомитись із традиціями українського народу щодо відзначення свята. Для учнів початкової ланки організовано конкурс-виставку малюнків та поробок «Великоднє диво».

Учні, педагогічний та обслуговуючий персонал школи отримали Великодні пасхи від Анотолія Петровича Денисенка, народного депутата України.

Співають дзвони святого храму,

Велика радість: Христос Воскрес!

До свята Паски, хай світлими стануть,

Землі цвітіння і синь небес.

Нехай добро Вам зігріє серце,

Любов і віра в душі живуть,

Нехай у Вашому домі щастя

Назавжди ангели збережуть!