Вчимося жити, попереджуючи перешкоди. (показовий День Цивільного Захисту)

Кожна людина у своєму житті зіштовхується з багатьма труднощами. Деякі проблеми вона вирішує не замислюючись, а для подолання інших потрібні певні навички і вміння. Сучасна школа покликана навчити дітей вирішувати життєві ситуації і використовувати набуті знання повсякчас.

Прикладом цього можна вважати День цивільного захисту, який пройшов 11 квітня 2018 року на базі нашої школи.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Серед запрошених заступник начальника Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради Чернігівська Н.В., директори закладів освіти, спеціалісти з Цивільного Захисту Харківської міської ради, викладачі Національного університету Цивільного Захисту, медичний персонал клінічної міської лікарні №13..

День цивільного захисту було відкрито загальношкільною лінійкою.

У межах Дня ЦЗ було проведено уроки з теми «Надзвичайні ситуації нашого часу», на яких учні повторили правила пожежної безпеки, дії при знаходженні незнайомих вибухових предметів, дії при виникненні хімічної загрози.

Цікаво та змістовно пройшли виховні години, вікторини, зустрічі. Метою заходів було донести до учнів інформацію про те, що поінформованість в надзвичайних ситуаціях дозволяє не лише уникнути паніки, але й зберегти власне здоров’я та життя.

Педагоги продемонстрували мультфільми для учнів початкових класів та відеофільми «Екологічні та техногенні катастрофи», «Невідкладна долікарська допомога», презентації «Надзвичайні ситуації», «Обережно, вогонь!» для старшокласників.

З цікавістю присутні спостерігали за учнями 10-11-х класів, які змагалися в комбінованій естафеті з елементами виконання нормативів, контрольних завдань з ЦЗ. Учасники агітбригади «Уникати! Запобігати! Діяти» ще раз нагадали учням про правила збереження життя.

Під час проведення Дня ЦЗ були перевірені готовність та навички до дій під час виникнення пожежі в школі. Евакуація пройшла успішно, вчителі вивели учнів, відзвітували про їх наявність згідно інструкції. У ході звітування вчителів про кількість евакуйованих було з’ясовано, що 1 учень перебуває в школі та знаходиться на другому поверсі. Учня евакуювали рятувальники ДСНС за допомогою переносної пожежної драбини. Першу медичну допомогу надавав лікар Нагорний О.В.

Слід відмітити практичність, дієвість даного заходу.

Галерея "ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ (11.04.2018)"