Екскурсія до Одеси

Учні школи у супроводі батьків відвідали місто-герой Одесу, найцікавіші історичні місця, пройшлися старовинними вулицями міста, познайомилися з шедевром архітектури та зодчества - Театром опери і балету, а також з історичними будівлями, в яких сьогодні розташовані Археологічний і Міський музеї. Пройшлися затишним Приморським бульваром, де розташована міська Дума, палац графа Воронцова з колонадою, пам'ятник Герцогу де Рішельє і змогли порахувати знамениті Потьомкінські сходи, які є парадним входом на Приморський бульвар з боку моря.

Після оглядової екскурсії була організована екскурсія в найвідоміші в світі Одеські катакомби. Вони посідають перше місце у світі по хитросплетіннях лабірінтів, а також по протяжності (досягає 3000 км). Під час ІІ Світової війни, в період героїчної оборони міста, катакомби протягом 73 днів служили надійним притулком для тисяч мешканців міста та приміських селищ. Також у катакомбах, розміщувався один з головних одеських диверсійно- розвідувальних партизанських загонів, який вніс величезний і важливий внесок в історію оборони міста. Діти з величезною увагою і зацікавленістю слухали розповіді екскурсовода про життя та діяльність героїв-партизан, які боролися за своє і наше щастя.

Одеса вражає своєю історією, красою, гумором.

Галерея "ЕКСКУРСІЯ ДО ОДЕСИ (27.04.2018-29.04.2018)"