Екскурсія до аеродрому "Коротич".

Цікаво та незвично сьогодні розпочався день у третьокласників. Класний керівник Василенко А.В. разом з батьками вирішили організувати для дітей сюрприз.

Було багато пропозицій, але зупинились на ідеї відвідати аеродром «Коротич». Захопленню третьокласників не було меж! Цікава екскурсія під відкритим небом – військові бомбардувальники різних років, різних конструкторів викликали неабиякий інтерес у дітей. Кульмінацією екскурсії стала можливість посидіти за штурвалами літаків та гелікоптерів!

За час екскурсії, яка тривала близько години, слухачам розповіли про застосування сучасної малої авіації, про досягнення українських парашутистів і льотчиків, і навіть дозволили «увійти в роль» - відчути себе авіаторами.

Можливо в цей момент у дітей народилась мрія зв’язати своє життя з авіацією. Дітлахи були щасливі та натхненні! А вчителі з батьками тішились, бо вдалося задумане! І ще дуже важлива річ радує та надихає – в 3-х класах найкращі батьки!

Галерея "Екскурсія до аеродрому "Коротич" (02.05.2018)"