Екскурсія на хлібокомбінат “Кулиничи”

Торгівельна марка «Кулиничи» з’явилася на ринку Східної України в 1995 році в невеликому селищі Кулиничи Харківської області. Це невеличкий населений пункт розташований в мальовничому екологічно чистому місці, яке, безсумнівно, підходить для такої благородної справи як хлібопечення.

Торгівельна марка «Кулиничи» відразу зарекомендувала себе, як гідний виробник якісної хлібної продукції, зайнявши лідируючі позиції серед національних виробників хлібобулочних виробів.

Учні 2-А класу разом із класним керівником Гордієнко Н.М. відвідали захоплюючу екскурсію на хлібозавод «Кулиничи», на якій побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Екскурсії по заводу дала можливість дізнатися, як готується хліб, діти побачили всі етапи процесу і провели дегустацію продукції.

Під час екскурсії відвідали казкову кімнату, де дітям показали цікавий фільм про історію хлібопечення, а також провели конкурс з нагородженням найуважніших і активних.

Учні побували в ролі маленьких пекарів і взяти участь в майстер-класі з виготовлення рогаликів. Дітлахів очікувало приємне чаювання з булочками власного приготування та вручення солодких подарунків і сувенірів.

Духмянимй аромат свіжоспеченого хліба супроводжував дітей дорогою до школи.

Галерея "Екскурсія на хлібокомбінат “Кулиничи”(03.05.2018)"