Відвідування військової частини № 3017

5 травня 2018 року учні 9-А класу (кл. керівник Ціп О.В.) відвідали військову частину 3017 під час Дня відкритих дверей, присвяченого відзначенню Дня пам’яті та примирення і 73-й річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Екскурсія була насичена різними заходами, а саме: дітей провели територією, показали військову техніку; дізнались, як військовослужбовці тренуються, відпрацьовуючи елементи стройової та бойової підготовки, де і як відпочивають.

Школярі жваво спілкувалися з військовослужбовцями, але для юнаків найбільш вражаючою була розповідь і показ різної зброї.

Школярів переповнювали емоції після екскурсії, вони жваво обговорювали побачене, ділилися враженнями, дехто висловив мрію стати військовим. Як би там не було, хочеться, щоб мрії кожної дитини збулися у мирній Україні і в мирний час.

Галерея "Відвідування військової частини (05.05.2018)"