«Господь не може встигнути усюди одночасно, і тому він створив матерів»

День Матері… Свято всеохоплюючої радості. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір.

Місяць травень – найкращий у році. Повнота цвітіння і надій, бадьорість воскреслої з зимового сну природи…

Радість Матерів, що їх заслужено вшановують.

Радість усіх, хто приходить вітати, обдаровуючи матір у цей день. Бо кожен знає, що робить справу добру, праведну, яскраву.

Кожного року другої неділі травня у школі традицією стало святкувати День Матері – близьке і дороге нашому народу свято, тому що в душі його завше живе любов до: Матері Божої – найсвятішої Богородиці, матері – України – нашої любої Вітчизни, і матері рідної, якій завдячуємо своїм життям.

Свято виникло у США. У 1907 році американка Анна Джарвіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір. Анна написала зворушливі листи до державних установ, законодавчих органів і видатним особам з пропозицією один день року присвятити вшануванню матерів. Першим визнав День Матері офіційним святом штат Вірджинія у 1910 році. Через чотири роки, 1914-го, президент США Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів. Після завершення Першої світової війни День Матері почали відзначати і в деяких європейських країнах.

Найрідніша, найдобріша, найдорожча, найніжніша, найкраща, найлагідніша, найсправедливіша, найщиріша, найвідвертіша, найчуйніша, наймиліша, найласкавіша… можна довго-довго продовжувати цей ряд означень, які у своїй меншій кількості не передадуть усіх тих почуттів, що ми відчуваємо доМАТЕРІ.

Рідним матусям була присвячена виставка дитячих малюнків учнів під назвою «МОЯ МАМО» .

Учні 10-А класу (класний керівник Пащенко Г.В.) підготували зворушливе свято, під час якого лунали дитячі вірші та пісні.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей нескінченні материнські турботи, терпіння, любов і відданість!

/Files/images/Матінка.jpg