Тематична екологічна екскурсія до ЕКО парку О.Фельдмана

Ясним днем 11 травня 2018 року учні 5-А класу (класний керівник- Суворова О.В.) провели екскурсію до еко-парку.

Сьогодні Еко-парк являє собою територію для сімейного відпочинку з розвагами і зоопарком.

У всіх відвідувачів є можливість не тільки спостерігати за тваринами, а й близько спілкуватися з деякими з них у зоні Контактного зоопарку.

Фельдман Еко-парк - це затишний острівець живої природи, де діти і дорослі можуть цікаво і пізнавально провести своє дозвілля.

Позитивні емоції від дивовижного контакту з природою, розмаїття вражень – ось що окрилювало наших вихованців, які побували у еко-парку.

У дітлахів, безумовно, залишилися незабутні враження від цікавої і захоплюючої екскурсії рідним краєм.

Діти варті найкращих подарунків та найкращих умов зростання, адже для кожного з нас вони – є сенсом життя та втіленням мрій. Ми повинні допомогти дітям побачити свою країну, розвивати кругозір. Для багатьох із них нинішня поїздка – перша за межі міста. Сподіваємося, що отримані враження стануть гарним стимулом для покращення їхньої успішності у школі.

/Files/images/ек парк.jpg /Files/images/ек парч (1).jpg /Files/images/екопарк.jpg /Files/images/екопарчок.jpg /Files/images/ек па.jpg