Повернутися до звичайного режиму

Моя сім’я – жаданий скарб, той найцінніший діамант. І найпрекрасніший смарагд, який від злого збережу, і до добра я піднесу.

З давніх-давен серед українців виник і утвердився погляд на сім’ю і рід як на святиню, а на виховання дітей — як на святий обов’язок батьків.

Сім’я і школа – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається велике море знань, і шлях в цьому морі прокладає школа.

Стало традицією в травні відзначати Міжнародний день сім'ї в нашій школі.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Тому і учні, і вчителі не стояли осторонь цієї події.

Для учнів молодших класів вчителі провели годину спілкування на тему «Моя сім`я і я». Учні мали змогу розповісти про свої сімейні цінності та традиції у родинах, обговорили проблеми у сім`ях та шляхи їх вирішення.

Учні 1-11-х класів долучилися до фотовиставки родинних фото: "Міцна родина- міцна країна"

/Files/images/род газета.jpg

В бібліотеці школи діяла виставка художньої літератури та періодичної преси на тему «Мама, тато і я – українська сім’я».

З родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості. Саме з сім’ї несе вона у світ правду, чесність, віру, традиції і звички. Тож недарма народне прислів’я каже: «Який кущ, така й хворостина, які батьки, така й дитина».

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

/Files/images/Рита (1).jpg /Files/images/Рита (2).jpg