ЕКСКУРСІЯ НА СТРАУСИНУ ФЕРМУ

Навколишній світ повний райдужних фарб і чарівних звуків. Лоно природи заворожує своєю первозданною красою, безцінними скарбами. Достаток одних тільки квітів вражає різновидом неймовірних форм і ароматів, як найдосвідченіших флористів, так і простих обивателів. Квітучі луки звуть дзвінкою піснею жайворонка і запашним пахощами різнотрав’я. Рослинний і тваринний світи завжди готові з нами подружитися.

В цьому переконалися учні 3-В класу під час екскурсії на страусину ферму в селище Високе Харківської області.

Діти, разом із класним керівником Василенко А.В. зустрілися з чарівними представниками тваринного світу – величавими та гордими птахами Південної Африки – страусами. Працівники ферми розповіли, що страус— нелітаючий птах, його крила слабо розвинуті.

Страуси можуть довгий час обходитися без води, але при нагоді охоче п'ють воду та купаються. У неволі страуси живуть до 50 років. Розвивають швидкість 60-70 км/год. Середня вага становить 50-75кг, окремі самці можуть важити до 131кг.

Екскурсовод захоплююче розповідала про вподобання, чудернацькі звички птахів, про їх життя на фермі і в природньому середовищі. Учні слухали розповідь екскурсовода, як казку: в їхніх очах був помітний непідробний інтерес.

Діти змогли близько підійти до цих дивовижних птахів, погодувати їх. А ще вони потримали в своїх руках яйця найбільшого птаха на землі.

Дякуючи таким приватним підприємствам, здійснюються заходи щодо охорони використання і відтворення тваринного світу в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь України.

Мандрівка видалася цікавою та пізнавальною. Школярі були вражені почутим і побаченим.

Галерея "ЕКСКУРСІЯ НА СТРАУСИНУ ФЕРМУ (16.05.2018)"