Вишивання моє, вишивання… Чорний – сум, а червоний – кохання. Синій – небо, зелений – буття. Вишиванка – це наше життя!

Кожен третій четвер травня місяця святкується свято патріотизму і любові – Свято вишиванки. Цей день має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу. Адже саме в орнаментах української вишиванки можна передати те, чого не завжди скажеш словами. Зі споконвіку українці відображали орнаментами вишиванок найважливіші цінності в житті українця – любов, життя, силу, здоров'я і невичерпну свободу.

Школа активно взяла участь у святкуванні Свята вишиванки. Учні школи та педагогічний колектив вбралися у яскраві вишиванки та відповідне вбрання до свята.

День вишиванки — Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Вишивка – як символ, який зберігає коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код.

17 травня 2018 року у Всеукраїнський День Вишиванки в школі відбулись години спілкування у формі бесід, театралізованих дійств. Учні зачитували повідомлення про історію вишиванки, демонстрували стиль вишивок різних регіонів України, співали пісень, розповідали вірші, влаштовували дефіле у вишиванках.

Організатори свята, учні 7-А класу ( класний керівник Белюченко І.В.) закликають усю Україну в цей день одягнути вишиванку в знак єдності. До цієї акції приєдналися учні та вчителі нашої школи, провели флешмоб єдності «Єднай нас, вишиванко!».

Одягнімо, друже, вишиванки —

Наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки,

А для себе, вірний друже мій.

Галерея " Вишиванка – це наше життя! (17.05.2018)"