Урочистих днів багато на листках календаря, а між ними й наше свято − вшанування Букваря.

Традиційне шкільне свято – свято Букваря.

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря – здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників – освоєння Букваря. Відтепер першокласники вміють читати та писати, і ніщо не зупинить їх у захоплюючій подорожі Країною Знань!

Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класоводами Барською О.С., Гладченко О.А., Булгаковою О.В. вчили вірші та проводили конкурси, підготували гарні музичні композиції. І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, як не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички.

А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався.

І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїми першими вчителями, які стали їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

Прощавай Букварику, в школі - перший друже, ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

/Files/images/О.А.Гладченко.jpg /Files/images/О.В.Булгакова.jpg /Files/images/О.С.Барська.jpg