Дзвінок останній - перший крок в житті, палкий порив і юності, і надії.

Промайнув іще один навчальний рік. Ось і наблизився корабель шкільних днів до пристані.

Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника.

Подвір’я закладу освіти всипалося учнями, вчителями та батьками у вишиванках. В одних на обличчях сяяла щира усмішка, в інших – прослідковувався сум.

Під урочисту музику на святкову лінійку запросили випускників закладу освіти, які нещодавно були школярами. Тепер вони ступають на нову, вже дорослу, стежину, яку ж оберуть самостійно. А 11 років тому, міцно тримаючись за руки мам і тат, сьогоднішні, тепер уже дорослі юнаки і дівчата, переступили поріг школи і стали учнями.

Завирувало шкільне життя – уроки, виховні години, зошити з конспектами, заліки, екзамени, перші надійні друзі, а для когось – і перше кохання. Так, все текло, змінювалося у калейдоскопі дорослішання.

Тож сьогодні їм, випускникам, на урочистій лінійці звучали вітання з довгоочікуваним та найприємнішим шкільним святом «Останній дзвоник» – завжди яскравим, насиченим емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Вже традиційно під час урочистостей всі присутні заспівали Гімн України.

Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Івахненко Л.В.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гості свята: Бобейко А.Є, депутат Харківської міської ради, Корсун О.І., методист Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради. Високоповажні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, та самореалізації.

Слова подяки звучали і від 4- класників їхнім першим вчителям: Азаровій О.В., Ламикіній Л.В., які допомогли їм переступити першу шкільну сходинку, навчили розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину, рідну мову.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням 1 та 11 класів школи.

Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул. Свято вдалося!

Чудових вам канікул, школярі!

Бажаємо випускникам успішно здати ЗНО та досягти усього омріяного.

/Files/images/звон послед.jpg /Files/images/Пос звон.jpg /Files/images/Зарецкая С.jpg /Files/images/Коломийчук.jpg /Files/images/Сухопар В.jpg