Нам прощатися з ПОЧАТКОВОЮ треба, щоб втілити мрії й надії свої.

25 травня в школі пройшов випускний бал для учнів 4-х класів, який підготували і провели класні керівники Азарова Олена Валеріївна, Ламикіна Лариса Вікторівна.

48 четверокласників, які вже здали свій перший у житті іспит – державну підсумкову атестацію, попрощалися з початковою школою.

Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші чотирикласними подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

Найщиріші вітання майбутнім п’ятикласникам лунали від директора школи Івахненко Л.В., учителів та батьків.

Діти згадали всі шкільні роки: як навчалися читати, писати, здобувати перші знання, як вчилися дружити, жити єдиною сім'єю - дружнім класом. Подякували всім вчителям, які їх навчали і пообіцяли бути старанними учнями старшої школи. Під час свята діти гарно декламували вірші, інсценували смішинки, співали пісні та танцювали.

Прощавай, рідна початкова школо!

Здрастуй, новий світ школи старшої!

Свято вдалось на славу!

Дякуємо всім батькам і гостям, які відвідали це дійство.

Галерея "Нам прощатися з ПОЧАТКОВОЮ треба, щоб втілити мрії й надії свої(25.05.2018)"