Табір відпочинку «Дружба» розпочав свою роботу

Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку в селі, на морі, в стаціонарних чи пришкільних таборах. Проте, саме в пришкільних таборах відпочивають більшість дітей.

У мальовничому куточку, де найшвидше сходить сонечко в районі, на території улюбленої школи, 29 травня розпочав свою роботу табір відпочинку «Дружба». В цьому році в пришкільному таборі відпочиватиме 120 дітей.

Основними завданнями пришкільного табору відпочинку є:

- навчання дітей діяти у колективі;

- розвиток дитячого самоврядування;

- виявлення інтересів, захоплень дітей;

- навчання правилам здорового способу життя;

- вивчення флори і фауни рідного краю, правил поведінки в природі;

- закріплення знань, умінь, навичок, набутих дітьми на заняттях гуртків;

- підвищення спортивної майстерності учнів;

- вивчення та закріплення знань з історії рідного краю.

Перший день роботи табору, день відкриття. Розпочався він ранковою зарядкою.

Потім учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та речівки, малювали емблеми табору та загонів, відпочивали на свіжому повітрі.

Вихованці 3-4 загонів відвідали басейн "Гарт", 1-2 загонів - гуртки СЮТ.

Цікавим видався для дітей виступ циркового колективу.

Небайдужі учні закладу взяли участь у благодійному спектаклі Театру Юного Глядача, який організувала Харківська обласна організація Товариство Червоного Хреста України, на підтримку учениці ХТЛ №173 Григорьєвої Софії. Бажаємо їй здоров’я, сил, віри.

/Files/images/гимнаст.jpg /Files/images/голуб.jpg /Files/images/питон.jpg /Files/images/клоуны.jpg