День захисту дітей святкують люди! День дитинства, миру на землі!

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році.

Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.

Сьогодні у таборі дітлахи відправились у тривале кругосвітнє плавання по океану Розваг. Наші вихованці

1-2 загонів відвідали басейн «Гарт»,

3 загону - відвідали Харківський ботанічний сад,

5 загону-відвідали районну бібліотеку "Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра" (інформаційна година)

4 загону- взяли участь у спортивних змаганнях.

Протягом дня працювала майстерня «Чарівні рученята».

Завершальним стало свято "Хай же мир і дружба поєднає всіх, і дзвенить дитячий безтурботний сміх!" Дітлахи взяли участь в розважальній програмі, переглянули виступ артистів циркового колективу.

Для дітей, в якості невеличких подарунків, привезли морозиво від народного депутата України Анатолія Денисенка.

Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.

Бажаємо усім дітям дитинства щасливого, сонечка мінливого, радості в житті та удачі на путі!

Галерея "День дитинства, миру на землі! (01.06.2018)"