Літо - час для відпочинку та розвитку дітей.

Прийшла улюблена пора всіх школярів – літні канікули. Це період, коли втомленим від навчання дітям потрібно добре відпочити і набратися сил та енергії. Однак розлучатися з шкільними друзями для цього зовсім необов’язково, адже разом із ними можна добре повеселитися у пришкільному літньому таборі.

Програма пришкільного табору "Дружба" є надзвичайно цікавою. Це є екскурсії, відвідування театрів, майстер-класи, спортивні забави.

Вихованці днями відвідали гуртки СЮТа, басейн «Гарт», переглянули цікавий 3-Д мультфільм, відвідали районну дитячу бібліотеку, взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті, відвідали стадіон "Металіст", виставу дитячого театрального колективу Палацу дітей та юнацтва.

Бажаємо гарних вражень і незабутнього відпочинку!