Свято радісне прийшло, школярі з сльозами, промайнуло дев’ять літ життя разом з вами.

07.06.2018 року відбулися урочистості, присвячені врученню свідоцтв про закінчення базової загальної середньої освіти учням 9-А класу. Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 9 шкільних років. Урочисту хвилину прийшли розділити з випускниками їх батьки, вчителі, друзі.

Свято розпочалося виступом директора Івахненко Л.В. та врученням свідоцтв про закінчення базової загальної середньої освіти.

Щиро вітаємо учнів, які отримали свідоцтва з відзнакою: Барського Олега, Барську Юлію, Максуль Анастасію.

Класний керівник Ціп О.В. побажала дев’ятикласникам світлого і радісного майбутнього, не боятися труднощів, які роблять людину сильнішою, не боятися невдач, які вчать цінувати хвилини радості і щастя. Побільше любові, бо саме вона є сутністю життя.

Випускники пообіцяли не забувати своїх однокласників, учителів, рідну школу, яка залишиться для них промінчиком любові і добра, що вказує, як іти, щоб не збочити, не оступитися.

Після радісного літнього відпочинку школа чекатиме на своїх десятикласників.

/Files/images/випуск 9.jpg /Files/images/дівчата 9.jpg /Files/images/модеді 9.jpg /Files/images/хлопці 9.jpg