Звіт директора школи перед педагогічним колективом, батьківською громадськістю.

Навчальний рік насправді завершується не святом Останнього дзвоника чи державною підсумковою атестацією, а підведенням підсумків цього року. Саме тоді приходить розуміння, скільки всього було зроблено, і скільки ще можна буде зробити в наступному навчальному році.

Традиційно такі підсумки підводить директор школи Івахненко Лариса Василівна під час звіту перед громадськістю.

Цього року звіт відбувся 8 червня , на якому були присутні батьки практично всіх класів, а також, педагогічний колектив.

Івахненко Л.В. повідомила присутнім офіційні дані: про рух та успішність учнів, соціальний паспорт школи, особливості харчування в 2017/2018 навчальному році, розповіла про активне шкільне життя невтомних вчителів, дітей, батьків.

Але найбільшу активність учні проявили в благодійних акціях. Переживаючи про життя та здоров’я наших земляків в зоні АТО, діти не стомлювалися писати листи, плести амулети та передавати їх бійцям.

У 2017/2018 році педагогічний колектив тісно співпрацював з батьківським. Було проведено батьківську конференцію з теми «Виховання дитини в сім’ї», навчання батьків у формі тренінгу «Світ без насилля», конференцію для учнів «Мій вибір професії».

Як підсумок, Лариса Василівна окреслила основні завдання школи на 2018/2019 навчальний рік.

Визнано: роботу діяльності навчального закладу у 2017/2018 навчальному році вважати на достатньому рівні.

/Files/images/звітую.jpg