ТАБІРНЕ ЖИТТЯ: ДЕНЬ ЗА ДНЕМ

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод, а ще яскравих вражень, творчості, пізнання світу

Кожен день у закладі «Дружба» розпочинається ранковою зарядкою. Діти збігаються на майданчик, почувши звуки запальної музики, утворюючи велике коло, виконуючи танцювальні рухи і співаючи. Лунає весела музика і дитячий сміх.

Вихованці табору днями відвідали Шато-Ледо, виставку на Арт- заводі «Механіка», переглянули розважальну програму «Шоу мильних бульбашок», пізнавальну програму мобільного планетарію «Подорож до динозаврів».

Цього тижня всі діти отримали гарний настрій, неймовірне задоволення і відчуття щасливого дитинства та з нетерпінням чекають наступного тижня табору « Дружба».

Попереду ще цікавіше!

/Files/images/Гордя Аліна.jpg /Files/images/Завалко.jpg /Files/images/завод.jpg /Files/images/Літвінова Р..jpg /Files/images/Мех.jpg /Files/images/Механ.jpg

/Files/images/Механіка.jpg /Files/images/моб планет.jpg /Files/images/планет.jpg