Весело відпочивали, та прощатись прийшов час, і на той рік будем раді зустрічати усіх вас!

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей в пришкільному таборі і настав час прощатись. 15 червня 2018 року відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку. Протягом червня учні школи змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями, розвагами та екскурсіями. Останній день, як і всі інші, був насичений цікавими розвагами, новими враженнями, дитячим сміхом і купою несподіванок.

От і закінчилася літньо-оздоровча зміна в таборі. Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне, для когось це були нові враження від місць, в яких він раніше ніколи не був, для когось враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили, хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось нових. А далі — веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!

Закінчилася табірна зміна,

Повертатися додому всім час.

Залишаєм шкільні оці стіни,

Нехай чекають до вересня нас!

Галерея "Незабутні враження,щасливі події, здійснення задумів,втілення мрії! (29.05-15.06.2018)"