Від школи, як від лагідної мами, в життя доросле, в зоряну блакить, Одинадцятий клас ваш журавлями, на зустріч сонцю впевнено летить!

Закінчення школи — чудове, особливе свято, адже ця подія буває тільки раз у житті кожної людини. Кожен випускник з радістю згадує ті чудові дні, коли він лише почав ходити в школу. Напевно, кожен пам'ятає і свою першу вчительку, і перше кохання, і першу оцінку в щоденнику. Як же це все прекрасно!

І ось нарешті прийшов той бажаний день, про який мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято запам'ятається на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний.

Випускників поздоровили перша вчителька Можевітіна Наталія Дмитрівна, класний керівник Шевченко Наталія Миколаївна.

До свого випускного нинішні одинадцятикласники разом з класним керівником підійшли творчо і креативно. Саме вони були головними дійовими особами чудового спектаклю, що з'явився на публіку того вечора. Вони декламували, співали, розповідали про власне шкільне життя!

Але все колись закінчується! Як одна чарівна мить промайнули години Випускного - 2018! Дитинство закінчилося! "Прощавайте!" - каже школа своїм вихованцям. "Повертайтеся!" - відбивається луною у їхніх серцях!

Випускникам, директор школи – Івахненко Лариса Василівна вручає атестати про отримання середньої освіти, грамоти,подяки. А далі лунають щирі, теплі слова вдячності та побажань від випускників школи, педагогів, батьків. Шкільне свято випускного вечора в школі було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій.

Галерея "Випускний вечір (23.06.2018)"