СПОРТ – ЦЕ ЖИТТЯ!

Сприяння здоров'ю та здоровому способу життя визначене законодавством України як один з основних напрямів державної політики охорони здоров'я. Тому одним із основних стратегічних завдань національної освіти є виховання учнівської молоді в дусі відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих, як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності.

У формуванні здорового способу життя, духовного та фізичного розвитку підростаючого покоління велике значення мають заняття фізичною культурою та спортом. Заняття фізичними вправами зміцнюють здоров'я, підвищують нервово-психічну активність до емоційних стресів, підтримують фізичну і розумову працездатність.

Тож враховуючи вищезазначене та «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94 в Україні встановлено свято День фізкультури і спорту, яке відзначається щорічно у другу суботу вересня.

У школі склалася добра традиція - відзначати День фізичної культури і спорту Тижнем фізичних знань і умінь.

Класними керівниками були проведені класні години за темами: «Мій друг – фізична культура» - для учнів 1-4-х класів, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини» - для учнів 5-9-х класів, «Здоровий спосіб життя» - для учнів 10-11-х класів.

А в шкільній бібліотеці учні могли ознайомитися з виставкою літератури «Спорт – здоров’я та культура нації».

Також на спортивному майданчику школи відбулася товариська зустріч з футболу між учнями 5-7-х класів.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Галерея "СПОРТ – ЦЕ ЖИТТЯ! (09.09.2020-14.09.2020)"