Акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці» до Всесвітнього дня бібліотек

Організація учнівського самоврядування "Шкільний парламент"Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 в вересні 2017 року провела тематичну акцію. Учні зібрали книги і передали їх шкільний бібліотеці.

/Files/images/2 ПИСЕМНІСТЬ.jpg

Благодійна акція «Подаруй дитині іграшку» Організація учнівського самоврядування «Шкільний парламент»Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 в листопаді 2017 року провела акцію по збору іграшок. Учні зібрали м’які іграшки, настільні ігри і передали їх до «Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді»

З 2 листопада 2017 року в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 розпочато щорічну екологічну акцію «Допоможемо птахам взимку!» ініціатор акції - організація учнівського самоврядування «Шкільний парламент»

/Files/images/_1130558.JPG /Files/images/_1130561.JPG