Шкільний парламент ініціатор благодійних акцій "Напиши листа пораненому", "Допоможи воїнам". В ході проведених акцій зібрані кошти, які були передані у Військовий Медичний Центр для придбання ліків для поранених.

Щорічно відомство патронує акцію «Діти - дітям», яка полягає у зборі та передачі канцтоварів дітям-сиротам.

Впродовж кількох років ініціюються щорічні благодійні акції ( «Милосердя» до Дня людей похилого віку, «Ми з Вами» (допомога військовому госпіталю), «Ветеран живе поруч» (до Дня пам’яті та примирення), збір круп для притулку бездомних тварин , збір канцелярського приладдя для дітей з особливими потребами, «Великодні дзвони» та ін..); активісти долучаюся до міських благодійних заходів(відвідини бійців у госпіталі, новорічні та великодні благодійні ярмарки тощо). Представники також цікавляться питаннями екології, тому запровадили акцію«Збережи дерево» -збір макулатури,«Годівничка для синички» -виготовлення годівниць для птахів.

Щорічно у школі організовуються свята до Дня фізкультури та спорту, «Дні виклику», проводяться змагання з різних видів спорту, для учнів молодших класів – «Веселі старти», організовуються спортивні флеш-моби.

На засіданні шкільного парламенту одноголосно було прийнято рішення організувати допомогу сім’ї, майно якої постраждало внаслідок пожежі житла.

/Files/images/SAM_0762.JPG

/Files/images/SAM_0767.JPG

/Files/images/SAM_0771.JPG

/Files/images/SAM_0777.JPG

Щиро дякуємо всім небайдужим за посильну допомогу!!!

Кiлькiсть переглядiв: 35