ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Переваги дистанційної форми навчання

Існує міф, що дистанційна освіта призначена для особливих дітей або для тих, хто має проблеми зі здоров’ям. Насправді, за твердженням самих учнів, такий спосіб навчання обирають ті, хто цінує вільний час. Не потрібно рано вставати, витрачати час на дорогу, гроші – на ремонт класу і підручники, нерви – на пристосування до колективу, ритму шкільного навчання, стресів та інших негативних проявів сучасної школи. У дистанційній школі учень витрачає на навчання близько трьох годин на день. Тож у нього з’являється чимало часу на власні хобі, відвідування спортивних секцій і спілкування з рідними та друзями.

Дистанційна освіта- навчання на відстані - набуває сьогодні все більшої популярності. За наявності сучасних комп'ютерних технологій та Інтернету вона стає зручною та доступною. Адже дистанційна освіта не вимагає від учня присутності в аудиторії, навчаєтеся ви в зручний час в будь-якій точці земної кулі. Дистанційно можна закінчити ЗВО, вивчити іноземну мову, підвищити кваліфікацію тощо.

1. Центр дистанційного навчання світового банку- www.uapa-dlc.org.ua
  2. Дистанційне навчання Академії цивільного захисту України- www.edu-mns.org.ua
  3. Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет в Україні"- www.wiuu.edu.ua
  4. Лабораторія дистанційної освіти Сумський державний університет- dl.sumdu.edu.ua