/Files/images/ГПД 1.jpg

Сьогодні у зв’язку з постійною зайнятістю батьків особливого значення набуває організація груп продовженого дня. Заняття в другу половину дня дають можливість учням закріпити знання, отримані на уроці, розвивати свої творчі здібності, поспілкуватись та відпочити.

Група продовженого дня є однією із форм виховання дітей і допомагає організувати найсприятливіші умови для їхнього відпочинку, навчання і виховання, поєднання навчально-виховної роботи на уроках і в позаурочний час.

Вона забезпечує, враховуючи вікові особливості, їхній розумовий, моральний, естетичний, фізичний, духовний розвиток, створює умови для організації продуктивної праці, відкриває можливості всебічного виявлення і розвитку індивідуальних здібностей, запитів та інтересів дітей.

РЕЖИМ ДНЯ - ЗАКОН ЖИТТЯ І ДІЯЛЬНОСТІ

/Files/images/ГПД 2.png

НОРМАТИВНО - ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ:

1. Основні орієнтири виховання учнів

2. Конвенція про права дитини