/Files/images/2023- обдаров..jpg

Обдарована дитина — дитина, яка вирізняється яскравими, очевидними, інколи визначними досягненнями або має внутрішні задатки для таких досягнень у певному виді діяльності.

Творчий, інтелектуальний потенціал людей є рушієм прогресу суспільства, тому обдарованість необхідно своєчасно виявити і розвивати. Дослідники стверджують, що багато надзвичайно обдарованих людей не реалізували своїх можливостей через несприятливе виховання в дитинстві. Американські психологи, вивчивши життєвий шлях 400 видатних людей, виявили, що 60 % з них мали в школі значні труднощі, важко пристосовувалися до умов навчання, орієнтованого на середній рівень знань.

"У геніальності 1% таланту і 99% праці." Томас Едісон

"У кожній людині сонце. Тільки дайте йому світити." Сократ

"Великий талант вимагає великої працьовитості." Петро Чайковський

"Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість утворитися і розвиватися." А. Бабель

"Секрет генія - це робота, наполегливість і здоровий глузд." Томас Едісон

Наше завдання: зрозуміти кожну особистість та виявити до неї повагу.

Наша робота спрямована на те, щоб кожен учень міг:

- оволодіти необхідними навичками з обов'язкових предметів;

- поповнити знання у сферах, які цікаві йому і розкривають йому нові горизонти пізнання;

- розвинути свою самосвідомість як самостійної особистості і як члена колективу.