/Files/images/2022- дист.png

1. Нарада з питань створення дистанційних курсів з предметів (вересень)

2. Консультації для вчителів (за необхідністю)

3. Налагодження чат - спілкування з учнями. (вересень - жовтень)

4. Активне впровадження відеоконференції в системі освітньої роботи (протягом року)

5. Консультація для учнів з організації дистанційного навчання (протягом року).

6. Створення навчально - методичної бази з дистанційного навчання (протягом року).

7. Використання можливостей сайту школи для впровадження елементів дистанційного навчання школярів.

8. Розміщення на шкільному сайті корисних посилань на освітні ресурси мережі Інтернет (бібліотеки, предметні сайти та освітні портали).

План заходів щодо впровадження

дистанційного навчання на 2022/2023 навчальний рік

1

Проходження курсів учителями школи з метою підвищення рівня володіння комп’ютерною технікою та технологіями.

Щорічно

2

Проведення бесід з учнями та батьками щодо законодавства України про дистанційне навчання.

3

Вивчення можливостей школи щодо впровадження та здійснення дистанційного навчання.

5

Підготовка учнів школи до участі в Інтернет-вікторинах»

6

Надання методичної допомоги учителям школи з питань впровадження дистанційного навчання.

7

Проведення нарад, семінарів, засідань з питань впровадження дистанційного навчання

8

Комплектування бібліотеки школи навчальною, довідковою, науково-популярною літературою, що забезпечує дистанційне навчання.

9

Поповнення навчально-методичної бази з дистанційного навчання.

10

Розміщення на шкільному сайті корисних посилань на освітні ресурси мережі Інтернет (електронні бібліотеки, предметні сайти та освітні портали).

постійно