/Files/images/шкільні вчителі.jpg

Педагогічний колектив закладу – це творча співдружність однодумців, в якій кожен робить свій індивідуальний внесок у колективну творчість, кожен збагачується духовно завдяки творчості колективу, і в той же час духовно збагачує своїх колег.

Щоб бути гарним учителем, потрібно любити те, що викладаєш, і тих, для кого викладаєш. В. Ключевський

Педагогічний колектив закладу освіти – команда викладачів-однодумців та опонентів, що вирізняються високою майстерністю та педагогічною творчістю.

Вчителі відкривають дітям світ любові і добра, радісної співпраці, допомагають їм пізнати себе, світ навколо себе і "своїм життям до себе дорівнятись", показують, як можна винайти формулу щастя, не забуваючи формулу людяності, навчають жити, не руйнуючи живого, працювати і нестандартно мислити. Головною запорукою того, що учні нашої школи отримують ґрунтовні знання є високий професійний рівень педагогічного колективу.

У школі працюють вчителі, які щиро віддають свої сили, знання, професійний і життєвий досвід, часточку своєї душі, серця, справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Колектив педагогічний в районі не гірший,

вміє гарно працювати, не любить ледачих.

Всі підвищують свій рівень, часу не марнують,

об’єднання методичні, натхненно працюють.

Їх у школі всього 5, та не в цьому суть,
передовий педагогічний нам досвід несуть.

Рівень педагогічної майстерності колективу досить високий:

учителів вишої категорії - 9;

учителів І категорії - 8;

учителів ІІ категорії - 5;

спеціалістів - 7;

Мають педагогічні звання:

«учитель-методист» - 1;

«старший учитель» - 5.

Велике значення вчителі надають використанню інноваційних технологій у навчанні учнів.

Ми намагаємося зробити школу школою радості, творчості, успіху, де можна творити, розвивати свої таланти й здібності.

Колектив закладу освіти сповнений амбітних планів, готовий до змін. Впевнені, що найсвітліші дні, інноваційні проекти ще попереду.

Сподіваємося, що наші учні впишуть свої неповторні сторінки в історію школи, наповнять її життя новим змістом, відкриттями й перемогами.

Ми готові до співпраці й запрошуємо всіх до нашої шкільної родини!