Повернутися до звичайного режиму

В основу роботи школи покладено прiоритет загальнолюдських цiнностей, який передбачає досягнення для юних громадян суверенної України того рiвня освiти й освiченостi, що вiдповiдав би високим мiжнародним стандартам, сприяв органiчнiй iнтеграцiї рiдної країни у свiтову родину високоцивiлiзованих держав з високим духовно-iнтелектуальним потенцiалом.

Педагогiчний колектив освiтнього закладу прагне, щоб школа для кожного учня стала важливою сходинкою, по який пiднiмаються, наближаються до знань, до духовних джерел народу, до свого професiйного становлення.

Вiд людини освiченої до людини гуманної, шляхетної, iнтелiгентної - таке гасло педагогiчного колективу школи.

Є школи, в яких цiнується слово - i це добре!

Є школи, в яких цiнується справа - i це добре!

Є школи, в яких цiнується Особистiсть - ми за цю школу!

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 Харківської міської ради Харківської області працюють вчителі, якi складають стабiльний творчий колектив.

Серед них:

«спеціаліст вищої категорії» -9 осіб;

«спеціаліст І категорії» -12 осіб ;

«спеціаліст ІІ категорії» -3 осіб ;

«спеціаліст » -7 осіб;

Мають педагогічні звання

"учитель-методист"-1 особа

"старший учитель" - 5 осіб.

Четверо з них - це випускники школи, якi в найкращий спосiб пiдтримують та продовжують традицiї своїх наставникiв у навчаннi та вихованнi учнiв.

Дякуємо вчителям, які підготували учнів, переможців та призерів шкільних і районних предметних олімпіад, конкурсів, турнірів.

/Files/images/досягнення.jpg

Переможцем районного етапу XVІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» з математики став учень 4-А класу Глєбов Микита (вчитель Азарова О.В.).

Учні школи стали учасниками та переможцями таких конкурсів:

- участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» І етап – учасників 71 особа (переможців – 62 особи), ІІ етап – учасників 64 особи (переможців –46 осіб);

- участь у Міжнародному природознавчому конкурсі «Колосок» (переможців - 55 осіб),

- участь у ІІІ (обласному) етапі ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Номінація «Історія України та державотворення» ( Портянченко Максим – учень 11-А класу, вчитель Ціп О.В.); номінація «Література» ( Юник Денис - учень 11-А класу, вчитель Івахненко Л.В.),

- участь у V Всеукраїнському конкурсі есе «Я - європеєць» (Портянченко Максим – учень 11-А класу, вчитель Івахненко Л.В.),

- участь у ІІВсеукраїнському екологічному форумі для школярів «Я еко-людина» (Портянченко Максим – учень 11-А класу, вчитель Булатова Т.В.),

- участь у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» учасників 52 особи (переможців – 8 осіб),

- участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» ( всього учасників - 30 учнів, переможців – 14 учнів),

- участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека» (переможців - 15 чоловік);

- участь у ХV Міському конкурсі виразного читання для учнів 10 – 11 – х класів загальноосвітніх навчальних закладів «Титани української поезії (творчість шістдесятників)» - Калиниченко Ванесса, учениця 11-А класу, вчитель Шевченко Н.М.),

- участь у ХІІ міському Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів (9 осіб)

- участь у міській відкритій конференції-конкурсі для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій «Каразінський колоквіум»: «Всесвітня історія» Юник Денис - учень 11-А, «Хімія» Коломієць Андрій - учень 11-А, «Хімія» Пашаєва Равана- учениця 10-А, «Українська література» Петрова Карина, учениця 9-А,

- участь у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва

за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І.Федчишин) - Юник Денис - учень 11-А класу, вчитель Шевченко Н.М..

- районний етап XVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4-х (4 учні);

- районний етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів (5 учнів);

- районний етап VІІІ міського турніру юних істориків (5 учнів);

- районний етап VІІІ міського турніру юних економістів (4 учні);

- районний етап VІІ міського турніру юних біологів (5 учнів);

- районний етап VII міського турніру юних правознавців (5 учнів);

Активними в організації й проведення конкурсів були координатори: Можевітіна Н.Д., Булатова Т.В., Ціп О.В., Пащенко Г.В., які організували урочисте відкриття та забезпечили ділову атмосферу при виконанні завдань.

Підсумки участі учнів в Всеукраїнського конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів МАН:

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році – учасників – 4 особи. Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН з базових дисциплін: учень 11А класу Юнік Денис (І місце у секції «Всесвітня історія»), учитель Ціп О.В., учениця 9-А класу Петрова Карина (ІІ місце у секції «Українська література»), учитель Івахненко Л.В., учениця 9-А класу Максуль Анастасія (ІІ місце у секції «Зарубіжна література»), учитель Літвінова Р.О., учень 11А класу Портянченко Максим (ІІ місце у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування»), учитель Булатова Т.В..

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році – переможець учень 11А класу Юнік Денис (ІІІ місце у секції «Всесвітня історія»), учитель Ціп О.В.