/Files/images/2023- вчителі.jpg

В основу роботи закладу освіти покладено прiоритет загальнолюдських цiнностей, який передбачає досягнення для юних громадян суверенної України того рiвня освiти й освiченостi, що вiдповiдав би високим мiжнародним стандартам, сприяв органiчнiй iнтеграцiї рiдної країни у свiтову родину високоцивiлiзованих держав з високим духовно-iнтелектуальним потенцiалом.

Педагогiчний колектив освiтнього закладу прагне, щоб навчання та виховання для кожного учня стала важливою сходинкою, по який пiднiмаються, наближаються до знань, до духовних джерел народу, до свого професiйного становлення.

Вiд людини освiченої до людини гуманної, шляхетної, iнтелiгентної - таке гасло педагогiчного колективу школи.

В нашому закладі освіти працюють вчителі, якi складають стабiльний творчий колектив.

Серед них:

«спеціаліст вищої категорії» -10 осіб;

«спеціаліст І категорії» -10 осіб ;

«спеціаліст ІІ категорії» -3 осіб ;

«спеціаліст » -10 осіб;

Мають педагогічні звання:

"учитель-методист"-2 особи

"старший учитель" - 6 осіб.

Четверо з них - це випускники школи, якi в найкращий спосiб пiдтримують та продовжують традицiї своїх наставникiв у навчаннi та вихованнi учнiв.

Дякуємо вчителям, які підготували учнів, переможців та призерів шкільних і районних предметних олімпіад, конкурсів, турнірів.

/Files/images/досягнення.jpg

І етап (районний ) міського конкурсу на кращий дистанційний курс

Переможці:

Азарова О.В.(номінація "Початкова освіта", 3 місце);

Суворова О.В. (номінація "Інформатика", 3 місце );

Кругова Т.В. (номінація "Інформатика", 2 місце)

Учні школи стали учасниками та переможцями таких конкурсів:

- участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» ІІ етап – учасників 31 учасник;

- участь у інтерактивному квесті знавців інформатики «IT adventures» серед учнів 5-7-х класів (всього учасників – 56 учнів, 11 учнів - переможці);

- участь у Міжнародному природознавчому конкурсі «Колосок» - переможців 25 учнів (10- золотий, 15 – срібний),

- участь у Всеукраїнській грі «Раzzle» (всього учасників - 7 учнів, 5 учнів - переможці);

- участь у міській відкритій конференції-конкурсі для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій «Каразінський колоквіум»: «Історія України» Сулім Олександр - ученик 11-А класу, «Література» Кривошея Катерина, учениця 11-А класу, переможець -3 місце;

- Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11-х класів у дистанційному форматі (7 учнів, 1 учень - переможець);

- районний етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11-х класів у дистанційному форматі (6 учнів, 3 учні - переможці).

Підсумки участі учнів в Всеукраїнського конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів МАН:

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році – учасників – 2 особи. Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН з базових дисциплін: учениця 11-А класу Кривошея Катерина (ІІ місце у секції «Фольклористика», учитель Івахненко Л.В.); ученик 11-А класу Клімова Соф’я (ІІІ місце у секції «Всесвітня історія», учитель Ціп О.В.)