/Files/images/директор!.jpg

Величне слово-Школа!

Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута невідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. Софія Русова

Головне завдання школи сьогодні – формування гармонійно розвиненої, активної творчої особистості, яка здатна навчатися протягом усього життя, вміти застосовувати знання в певних ситуаціях.

Керівник, яким би талановитим він не був, один не зможе виховати і навчити людину, що відповідає всім вимогам сучасного суспільства. Потрібна єдина команда, що уміє виховати і потрібні охочі виховуватися.

Сім'я, школа, громадськість - від їх узгодженої роботи залежить, яким буде кінцевий результат. Щоб заслужити авторитет і пошану, кожен керівник повинен збудувати для себе піраміду цінностей.

Моя піраміда така:

- на першому місці - душевне, етичне і фізичне здоров'я, оскільки тільки вони роблять життя по-справжньому насиченим, упевненим, цікавим і значущим;

- на друге місце я особисто поставила здатність і бажання жити в радості, щасті і добрі;

- на третьому місці готовність і уміння спілкуватися, взаємодіяти, вибудовувати відносини з природою, суспільством і кожною людиною окремо;

- на четверте місце можна висунути конкурентноспроможність як в професійному плані, так і в межах взаємостосунків з людьми на виробництві і в суспільстві.

Громадянство України Українка
Місце народження м. Харків
Робота
Місце роботи Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Харківської міської ради Харківської області з 1988 року по тепер. час
Посада Директор школи
Предмети, які викладає Українська мова та література
Педагогічний стаж 36 років
Кваліфікаційна категорія вища категорія, педагогічне звання «старший учитель»
Освіта
Найменування та рік закінчення вузу Харківський державний університет ім.. О.Горького, 1988 рік
Спеціальність за дипломом Учитель української мови та літератури
Додаткова освіта Харківський національний педагогічний університет
ім. Г.С.Сковороди, 2017рік
Ступінь вищої освіти Магістр управління
Спеціальність за дипломом Управління навчальним закладом
Професійні цінності
Професійне кредо Управляй з допомогою розуму, веди з допомогою серця.
Педагогічне кредо Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява...
Візьми усмішку
і подаруй її тому, хто так її потребує. Візьми доброту
і яви її тому,
хто сам не вміє віддавати.
Візьми віру і віддай кожному, хто не має її.
Візьми любов і неси її всьому світові.